Kriminologické dny

Česká kriminologická společnost ve spolupráci s Mendelovou univerzitou v Brně pořádá ve dnech 20.-22. ledna 2020 osmý ročník konference KRIMINOLOGICKÉ DNY.

Konference se uskuteční v Brně v budově Fakulty regionálního rozvoje a mezinárodních studií (tř. Gen. Píky 2005/7, 613 00 Brno-Královo Pole-Černá Pole).

Na konferenci se prosím přihlašujte pomocí formuláře zde

Program konference naleznete zde

Registrace na konferenci byla ukončena!

 

Účastnický poplatek

Poplatky za konferenci lze z organizačních důvodů uhradit pouze převodem na účet č. 107-2182110217 / 0100, a to nejpozději do konce roku 2019. Při platbě prosím uvádějte variabilní symbol, který Vám bude (na základě přihlášky) zaslán v samostatném mailu od organizátorů.

Výše účastnických poplatků činí 500,- Kč pro členy České kriminologické společnosti a 1.000,- Kč pro ostatní účastníky.

Poplatek zahrnuje účast na konferenci (včetně společenského večera, který se bude konat 21. ledna), konferenční tašku s tištěným programem a drobné občerstvení o přestávkách.

 

Přednesení referátu na konferenci 

Zájem o aktivní přednesení referátu, včetně jeho názvu a stručné anotace, uveďte prosím přímo v příslušné kolonce přihlášky. Upozorňujeme, že přijetí příspěvku a jeho zařazení do programu podléhá rozhodnutí organizátorů konference. Nově je možné přihlásit také poster.


Ubytování 

Ubytování v průběhu konference si účastníci zajišťují a hradí sami. Využít můžete některá z následujících ubytovacích zařízení:

 

  • Ubytování v blízkosti konference (vzdálenost 15-25 min pěšky)

Hotel Vaka Brno 

Cosmopolitan Boby Centrum


  • Ubytování v centru Brna

Grandhotel Brno

Best Place and Comfort Apartments

eFi Hotel


  • Ubytování na kolejích

Fakulta poskytuje také ubytování na koleji, která se nachází přímo v budově. Cena je 500 Kč za jednolůžko ve sdíleném pokoji pro 2 osoby a 550 Kč pro rezervaci celého pokoje. Kapacita je omezená. Pokud máte zájem o ubytování na koleji, kontaktujte mě na mnovopacka@iksp.justice.cz

 

Další informace

Další a podrobnější informace o konferenci, včetně programu, obdrží účastníci e-mailem na začátku ledna 2020.